Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Prane Brrylit (ID BD21135) Tirane

 • €500
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Prane Brrylit (ID BD21135) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD21135
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Prane brrylit jepet me qera dyqan me siperfaqe 54,5 m2, kati i 2-te teknik, pallat i ri, fasade xhami, buze rruges kryesore, tualet, ashensor, sistem kapote, sistem terrakote, termo-hidroizolim,ka shikueshmeri shume te madhe nga rruga, mundesi parkimi ne lagje, me pare ka funksionuar si klinike dentare. Organizohet nga nje hapsire OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar nga njerzit dhe qe ofron te gjitha fasilitetet prane. E pershtatshme per zyra, klinika dentare, laborator, foto-studio etj

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Rruga Bardhyl, Shkolla Kuqe, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 5, 2021 at 3:55 pm
 • Property ID: BD21135
 • Price: €500
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda