Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Prane Parlamentit (ID BD21112) Tirane

 • €500
Ushtari i Panjohur, Rruga Xhorxh W. Bush, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Prane Parlamentit (ID BD21112) Tirane

Ushtari i Panjohur, Rruga Xhorxh W. Bush, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD21112
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 49
 • m2

Description

Prane Parlamentit jepet me qera dy1qan me siperfaqe 28,6 m2 me fasade xhame, me pamje nga brenda kompleksit, bosh, kati 0, pallat i ri, me verande para dyqanit, i ngritur me 3 shkalle nga toka. Dyqani organizohet nga pjesa e show room-it dhe tualeti. I pershtatshem per klinika, zyra, agjensi etj.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Selvia, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 18, 2021 at 9:46 am
 • Property ID: BD21112
 • Price: €500
 • Property Size: 49 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda