Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Prane Parlamentit (ID BD21110) Tirane

 • €250
Parlamenti, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Prane Parlamentit (ID BD21110) Tirane

Parlamenti, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BD21110
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 29
 • m2

Description

Prane Parlamentit jepet me qera dy1qan me siperfaqe 28,6 m2 me fasade xhame, me pamje nga brenda kompleksit, bosh, kati 0, pallat i ri, me verande para dyqanit, i ngritur me 3 shkalle nga toka. Dyqani organizohet nga pjesa e show room-it dhe tualeti. I pershtatshem per klinika, zyra, agjensi etj.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga e Elbasanit, Rruga e KavajĂ«s, Rruga Mine Peza
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on August 18, 2021 at 9:44 am
 • Property ID: BD21110
 • Price: €250
 • Property Size: 29 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra