Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Amient Biznesi Dyqan Prane Selvise (ID BD2056)Tirane

 • €1,200
Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Të Përzgjedhura

Jepet me qera Amient Biznesi Dyqan Prane Selvise (ID BD2056)Tirane

Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BD2056
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 160
 • m2

Description

Prane Selvise jepet me qera ambjent biznesi , dyqan  ne rruge kryesore me siperfaqe 160m2 plus magazine 90m2 , fasade xhami 30 m2 , kati i 0. Dyqani eshte bosh dhe mund te pershtatet per cdo lloj biznesi si  Super Market ,restorant ,lokal.,furre buke, zyra , farmaci , agjensi , show room , , butik ,kreperi etj . Lokacion  favorizues  per zhvillimin e cdo lloj biznesi .

Jepet me qera  1200 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi Zogu i Pare, Hoxha Tahsim, Medreseja, Pazari i Ri, Qender, Restorant Durresi, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Selvia, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Tefta Tashko Koci
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:41 pm
 • Property ID: BD2056
 • Price: €1,200
 • Property Size: 160 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra