Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Prane Sheshit Willson (ID BD2189) Tirane

 • €1,200
Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Prane Sheshit Willson (ID BD2189) Tirane

Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BD2189
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 57.5
 • m2

Description

Prane Sheshit Willson jepet dyqan me qera ne pallat ekzistues ,kati 0 , siperfaqe e brendshme 57.5 m2, tualet, bosh e pa mobiluar. Ambienti eshte me fasade xhami dhe parket, E pershtatshme per cdo lloj biznesi si farmaci, dyqane, zyra , butik , dhe vecanerisht lokal .

Cmimi 1200 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:43 pm
 • Property ID: BD2189
 • Price: €1,200
 • Property Size: 57.5 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra