Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Tek Ali Demi (ID BD047) Tirane

 • €500
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Tek Ali Demi (ID BD047) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD047
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Tek rruga Ali Demi jepet dyqan me qera me siperfaqe 50 m2, kati i pare, pallat ekzistues, fasade xhami, buze rruges kryesore. Deri tani dyqani ka funksionuar si market. Dyqani eshte i organizuar nga pjesa  show room-it, 1 dhome 4 me 4 e cila mund te ndahet dhe te perdoret dhe si dyqan me vete, koridori lidhes dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te mbi populluar. I pershtatshem per cdo lloj biznesi si psh. market, zyre, agjensi, farmaci, servis telefonash, laborator etj.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 4, 2021 at 3:57 pm
 • Property ID: BD047
 • Price: €500
 • Property Size: 50 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda