Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Tek Brryli (ID BD2043) Tirane

 • €800
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Tek Brryli (ID BD2043) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BD2043
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Tek Brryli jepet dyqan me qera me siperfaqe 30 m2, kati i pare teknik, pallat ekzistues, fasade xhami, tualet, buze rruges kryesore, bosh i pa mobiluar, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Dyqani ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte zone shume e frekuentuar nga njerzit.

Cmimi 800 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Profarma, Rruga Bardhyl, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on July 16, 2021 at 12:11 pm
 • Property ID: BD2043
 • Price: €800
 • Property Size: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra