Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Tek Brryli (ID BD21111) Tirane

 • €300
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Tek Brryli (ID BD21111) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BD21111
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Tek brryli jepet dyqan me qera me siperfaqe 30 m2, kati1, godine 1 katshe, me fasade xhami, linje 2-fazore dhe 3-fazore, buze rruges kryesore, lartesia 3.3 m, Dyqani ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si butik rrobash, zyre, agjensi, mini market, dyqan per fruta-perime, dyqan per lengje frutash, farmaci etj.

Cmimi 300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Priftit, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Mihal Grameno, Tefta Tashko Koci, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 18, 2021 at 9:45 am
 • Property ID: BD21111
 • Price: €300
 • Property Size: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda