Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Tek Pazari I Ri (ID BD2057) Tirane

 • €1,300
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Tek Pazari I Ri (ID BD2057) Tirane

Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,300

Overview

Property ID: BD2057
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 63
 • M2

Description

Tek Pazari i jepet me qera dyqan me siperfaqe totale 63 m2, duplex kati i pare eshte 33 m2, kati 2 ka siperfqe 30 m2, pallat ekzistues, kati 0, buze rruges kryesore, fasade xhami, magazine, tualet. Ambjenti eshte i organizuar nga pjesa e show room-it, magazina dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes, i pershtatshem per cdo lloj biznesi si psh, zyra, agjensi, lokale, farmaci, studio ligjore, market, klinika etj.

Cmimi 1300 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Hoxha Tahsim, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 26, 2021 at 8:05 am
 • Property ID: BD2057
 • Price: €1,300
 • Property Size: 63 M2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda