Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Tek Sheshi Willson (ID BD2189) Tirane

 • €2,000
Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Tek Sheshi Willson (ID BD2189) Tirane

Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BD2189
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 86
 • m2

Description

Tek Sheshi Willson, jepet dyqan me qera me siperfaqe 86 m2, kati i 0, pallat i ri, tualet, bosh e pa mobiluar. Ambienti eshte me faad xhami dhe parket, E pershtatshme per cdo lloj biznesi si farmaci, dyqane, zyra etj

Cmimi 2000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Komuna e Parisit, Kristal Center, Liqeni Tiranes, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 14, 2021 at 8:25 am
 • Property ID: BD2189
 • Price: €2,000
 • Property Size: 86 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra