Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera tek 21-Dhjetori (ID BD21285) Tirane

 • €300
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Qera Okazion

Jepet Dyqan Me Qera tek 21-Dhjetori (ID BD21285) Tirane

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BD21285
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 35
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori,ne rrugen Federik Shiroka,prane Market Joena jepet dyqan me qera 35 m2, kati i 1,me dalje ne rrugen kryesore, pallat i ri, me shkalle jashte dhe me fasade xhami.Dyqani organizohet nga dy ambjente dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes. Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes, prane cdo fasiliteti te nevojshem.Menyra e pageses ne fillim eshte muaji i pare qera dhe 1 muaj qera garanci.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobilare!

Jepet me qera 300 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mihal Duri, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 9, 2022 at 8:40 am
 • Property ID: BD21285
 • Price: €300
 • Property Size: 35 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra