Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan me qera ne Bllok (ID BD21136) Tirane

 • €2,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan me qera ne Bllok (ID BD21136) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BD21136
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Ne Bllok , Prane Librit Universitar jepet me qera dyqan me siperfaqe 40 m2, kati 0, pallat i ri, fasade xhami, buze rruges kryesore, tualet, sistem kapote, sistem terrakote, termo-hidroizolim,ka shikueshmeri shume te madhe nga rruga, mundesi parkimi ne lagje, me pare ka funksionuar si klinike dentare. Organizohet nga nje hapsire OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar nga njerzit dhe qe ofron te gjitha fasilitetet prane. E pershtatshme per cdo biznes.

Cmimi 2000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 12, 2021 at 12:14 pm
 • Property ID: BD21136
 • Price: €2,000
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT