Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Super Hotel Luksoz Me Qera Prane Stacioni te Trenit (ID H2) Tirane

 • €7,000
Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Super Hotel Luksoz Me Qera Prane Stacioni te Trenit (ID H2) Tirane

Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €7,000

Overview

Property ID: H2
 • Hotele
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 250
 • m2

Description

Prane Stacionit Te Trenit, ne nje nga zonat me te frekuentuara nga vendas dhe te huaj, jepet me qera hotel luksoz. siperfaqe totale 250 m2. Hoteli eshte i organizuar ne 3 kate ndertimi, ndertim i ri. Ne katin e pare ndodhet bar-kafe dhe restorant i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja. Ne katin e dyte ndodhet 3 dhoma dhe 1 zyre dhe ne katin e trete ndodhen 2 dhoma dhe 1 suite me te gjitha parametrat bashkekohore.  Ambienti eshte i organizuar ne formen e nje dupleksi me shkalle nga brenda, me panele diellore, me parket, tavane te varura me spote dritash, hidrosanitaret te cilesise se fundit. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te lakmuara te qytetit te Tiranes, me te gjitha fasilitetet prane.

Jepet me qera 7000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Kompleksi Usluga, Medreseja, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 19, 2022 at 12:58 pm
 • Property ID: H2
 • Price: €7,000
 • Property Size: 250 m2
 • Bedrooms: 6
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 6
 • Property Type: Hotele
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra