Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Ose Jepet Me Qera Lokal Prane Zogut Te Zi (ID BL238) Tirane

 • €400
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Ose Jepet Me Qera Lokal Prane Zogut Te Zi (ID BL238) Tirane

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BL238
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 357
 • m2

Description

Prane Zogut te Zi shitet ose jepet me qera lokal, bar-kafe me siperfaqe 57 m2 dhe ka ne shfrytezim dhe 300 m2 ne katin (-1)(tunelet e komunizmit) ,ndetese 1 katshe, me hipoteke, ndertim relativisht i ri,  e mobiluar, ka funksionuar prej vitesh si lokal dhe ka nje klientele te ngritur, kati (-1) mund te perdoret edhe si kantine vere, club, palester etj. Organizohet ne 2 ambjente dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te kerkuar nga njerzit. Mundesi e mire per cdo biznes.

Jepet me qera 45.000 leke i diskutueshem

Shitet 100.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Autostrada TR-DR, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Panorama, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 12, 2021 at 1:41 pm
 • Property ID: BL238
 • Price: €400
 • Property Size: 357 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda