Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Magazine Me Qera Ne Astir (ID BM45) Tirane

 • €1,300
Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Magazine Me Qera Ne Astir (ID BM45) Tirane

Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,300

Overview

Property ID: BM45
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 180
 • m2

Description

Ne Astir prane Unazes se Re jepet me qera magazine me siperfaqe 180 m2, kati 0, lartesia 4,5 meter, godine 2 katshe, ndertim relativsht i ri, OPEN SPACE, tualet, akses teper i mire me rrugen kryesore. Magazina organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te populluar dhe te sigurte dhe ka prane te gjitha fasilitetet dhe akset rrugore te nevojshme. E pershtatshme per mgazinim, fasoneri, servis, rrobaqepsi etj.

Cmimi 1300 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Casa Italia, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kashar, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 11, 2021 at 10:10 am
 • Property ID: BM45
 • Price: €1,300
 • Property Size: 180 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra