Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera kati i nje vile 2+1 Tek Venue Club Xhamlliku(ID BV211) Tirane

 • €250
Rruga Leandro Zoto, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera kati i nje vile 2+1 Tek Venue Club Xhamlliku(ID BV211) Tirane

Rruga Leandro Zoto, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BV211
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 83
 • m2

Description

Ne rrugen Leandro Zoto , prane Venue Club , prane Xhamllikut  jepet me qera kati i 4 i nje nje vile te re.Me siperfaqe 83 m2 . Nje salle ndjenjeje , ambient gatimi , dhome gjumi , 1 banjo dhe ballkon te madh. Ambienti eshte super i mobiluar me te gjitha pajisjet.Ndodhet ne nje zone mjaft te mire te Tiranes.

Jepet me qera 30 000 leke

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Kinostudio, Qyteti Studenti
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 12, 2021 at 9:05 am
 • Property ID: BV211
 • Price: €250
 • Property Size: 83 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi