Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera 2 Grasoniere Tek 21- Dhjetori (ID BG19) Tirane

 • €300
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera 2 Grasoniere Tek 21- Dhjetori (ID BG19) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BG19
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 43
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku, Ne Komplerksin Kontakt, jepen me qera 2 garsoniere secila me siperfaqe 43 m2, kati i 1 i pallatit, pallat i ri, me ashensor, bosh, me parket. Garsonieria organizohet nga nje dhome, koridori dhe tualeti.

Jepet me qera 300 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Bajram Curri, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 14, 2022 at 12:54 pm
 • Property ID: BG19
 • Price: €300
 • Property Size: 43 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra