Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera 2+1 Tek Rruga “Jordan Misja” (ID B220168)

 • €350
Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera 2+1 Tek Rruga “Jordan Misja” (ID B220168)

Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B220168
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 115
 • m2
 • 2020
 • Year Built

Description

Tek rruga “Jordan Misja” prane “Lavazh 007” jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 115 m2, kati i 2 banim, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes dhe kuzhina, 2 dhomat e gjumit, 1 korridor lidhes, 2 tualete dhe 1 ballkon, (do te shtohen dy krevat tek ne njeren prej dhomave te gjumit).

Cmimi 350 Euro \ Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Panorama, Rruga Asim Vokshi, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 30, 2022 at 2:50 pm
 • Property ID: B220168
 • Price: €350
 • Property Size: 115 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2020
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj