Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Ambient Ambient Komercial ne Bllok (ID BL289)

 • €7,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Ambient Ambient Komercial ne Bllok (ID BL289)

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €7,000

Overview

Property ID: BL289
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 390
 • m2

Description

Ne Bllok, Ne Rrugen Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar, jepet me Qera ambient komercial, 2-Kateshe, me siperfaqe totale 390 m2, e restauruar, me fasade xhami, buze rruge kryesore, bosh. Ambienti eshte i organizuar nga kati i pare me siperfaqe 120 m2 open space dhe tualeti, kati i dyte me siperfaqe 120 m2 hapesire open space dhe nga veranda e cila eshte me siperfaqe 150 m2 (pa takse). Ndodhe ne rruge kryesore, me kalimtare. Eshte e pershtatshme per lokal, bar-kafe, zyra, show room, fast food, etj. Aktualisht dyqani eshte i dhene me qera per fast food.

Jepet me Qera 7000 euro

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Ish-Ekspozita, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 27, 2022 at 12:32 pm
 • Property ID: BL289
 • Price: €7,000
 • Property Size: 390 m2
 • Bedrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi