Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Ambient Komercial Ne Astir (ID BD21239), Tirane

 • €3,500
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Ambient Komercial Ne Astir (ID BD21239), Tirane

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €3,500

Overview

Property ID: BD21239
 • Dyqane, Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 450
 • m2

Description

Ne ASTIR, Ne Rrugen Teodor Keko, Prane Bar Artistit, jepet me qera ambient komercial me siperfaqe 450 m2, kati i 1 mbi dyqane, me hyrje me vete , pallat i ri, OPEN SPACE, (per momentin i ndare ne 3 ambiente me mure gipsi). Ambienti eshte i organizuar nga open space, ballkoni i madh dhe 2 tualete, me fasade xhami, totalisht me pamje nga rruga kryesore, me sistem aspirimi dhe kondicionimi  te instaluar, bosh.  Ambienti eshte i pershtatshem per restorant, call center, magazinim matrialesh etj.

Jepet me qera 3500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Kombinat, Kompleksi Delijorgji
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 7, 2022 at 2:01 pm
 • Property ID: BD21239
 • Price: €3,500
 • Property Size: 450 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Magazina
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT