Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambient Komercial ne Selite (ID BL276)

 • €500
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambient Komercial ne Selite (ID BL276)

Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BL276
 • Lokale, Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 140
 • m2

Description

Ne Selite, prane Rreth rrotullimit te Selites, jepet me qera amient komercial, me siperfaqe 140 m2,  kati 2 i nje vile 3-kateshe. Ambienti eshte i organizuar nga nje hapesire open space dhe tualeti, me hyrje me vete. E pershtatshme per call center, magazinim, etj.

Jepet me qera 500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Pallati me Shigjeta, Tirane e Re, Vasil Shanto, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 2, 2022 at 1:17 pm
 • Property ID: BL276
 • Price: €500
 • Property Size: 140 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale, Magazina
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra