Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambient Komercial Tek Siri Kodra (ID BD21194) Tirane

 • €600
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambient Komercial Tek Siri Kodra (ID BD21194) Tirane

Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BD21194
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 130
 • m2

Description

Tek Siri Kodra, jepet me qera dyqan/ambient komercial/lokal me siperfaqe 130 m2, kati 0, vile 3 katshe, me fasade xhami, 1 tualet, buze rruges kryesore.  Dyqani organizohet nga nje ambjent open space, veranda dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tirane dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. I pershtatshem per dyqan, lokal, mence, bilardo, magazinim dhe zyra.

Cmimi 600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Farmacia 10, Frigoriferi, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Kompleksi Fior di Bosko, Medreseja, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Barrikadave, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2022 at 2:27 pm
 • Property ID: BD21194
 • Price: €600
 • Property Size: 130 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT