Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambient Komercial Tek Qytet Studenti (ID BD21161) Tirane

 • €650
Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambient Komercial Tek Qytet Studenti (ID BD21161) Tirane

Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €650

Overview

Property ID: BD21161
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 250
 • m2

Description

Tek Qyteti Studenti jepet me qera ambient komercial me siperfaqe 250 m2, kati 2, godine relativisht e re, 1 tualet, me vetrate te madhe xhami. Organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti, e pershtatshme per magazinim, laborator, call center, mence, palester, zyra etj. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te populluara te Qytetit.

Cmimi 650 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 21, 2021 at 9:23 am
 • Property ID: BD21161
 • Price: €650
 • Property Size: 250 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT