Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambient per Zyra ne Qender (ID BZ236) , Tirane

 • €850
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambient per Zyra ne Qender (ID BZ236) , Tirane

 • €850

Overview

Property ID: BZ236
 • Zyra
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 87

Description

Prane Sheshit Skenderbej, tek Rruga Kajo Karafili, jepet me qera ambient per zyra kati i 1, me siperfaqe 87 m2, pallat i ri, i investuar me dizenjim modern , e organizuar ne 4 ambiente, 2 zyrat me air-kondicionim autonom, nje zyre per arkiv/mini-bar, nje kend per prezantime/trajnime, nje kend per rrobat dhe dollape individual, 1 WC, e mobiluar per zyra, e pershtatshme per cdo lloj biznesi, nje mundesi shume  emire per investim sepse eshte afer me qendren e Tiranes.

Pagesa 850 euro/muaj neto

Address

 • City Tiranë
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 27, 2021 at 2:09 pm
 • Property ID: BZ236
 • Price: €850
 • Property Size: 87
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT