Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambjent Biznesi Tek Piaca (ID BD2081) Tirane

 • €2,000
Sheshi Skënderbej, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambjent Biznesi Tek Piaca (ID BD2081) Tirane

Sheshi Skënderbej, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BD2081
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 250
 • m2

Description

Tek Piaca jepet me qera ambjent biznesi i pershtatshem per lokal, restorant etj me siperfaqe 320 m2 nga te cilat 250 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 70 m2 siperfaqe e jashtme e shfrytezueshme, pallat ekzistues, kati i pare, totalisht i rikonstruktuar, 2 tualete, fasade xhami, boshi pa mobiluar, OPEN SPACE, lartesi 7,5 meter, pjeserisht duplex, tavane te varuara, spote elektrike. I pershtatshem per lokal restorant etj.

Cmimi 2000 Euro|Muaj (perfshire 15%)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Shallvaret, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 21, 2023 at 10:32 am
 • Property ID: BD2081
 • Price: €2,000
 • Property Size: 250 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda