Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambjent Komercial Ne Qender (ID BZ224) Tirane

 • €1,200
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambjent Komercial Ne Qender (ID BZ224) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BZ224
 • Zyra
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 240
 • m2

Description

Ne qender jepet me qera ambjent komercial me siperfaqe 240 m2 nga te cilat 140m2 siperfaqe e brendshme dhe 100m2 verande, kati i 3-te, pallat i ri, 2 ashensore, sherbim sigurie(kamera sigurie dhe roje) 24/7, sistem chiller, sistem kapot, termo dhe hidro izolim, buze rruges kryesore, mundesi parkimi ne katet e nendheshme te Godines, orientimi Jug dhe Veri gje qe ben te mundur ndricimin me drite natyrale te te gjithe ambjentit. Organizohet nga 2 tualete, 1 korridor dhe 4 ambjente per zyra te cilat mund te rindahen sipas deshires dhe veranda. E pershtatshme per zyre etj.

Cmimi 1200 Euro|Muaj

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Zogu i Pare, Hoxha Tahsim, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 10, 2021 at 8:18 am
 • Property ID: BZ224
 • Price: €1,200
 • Property Size: 240 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda