Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambjent Komercial Prane Mine Peza (ID BD21132) Tirane

 • €2,300
Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambjent Komercial Prane Mine Peza (ID BD21132) Tirane

Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,300

Overview

Property ID: BD21132
 • Dyqane, Garazhe, Lavazh, Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1020
 • m2

Description

Prane Rruges Mine Peza, jepet me qera ambjent komercial me siperfaqe 1020 m2, kati (-1), pallat i ri i vitit 2020, sistem kapote, termo dhe hidro izolim, ambienti eshte i pershtatshem per parkim, palester, pjese kembimi makinash, garazhd dhe cdo gje tjeter.

Cmimi 23oo Euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Fior di Bosko, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 15, 2021 at 2:16 pm
 • Property ID: BD21132
 • Price: €2,300
 • Property Size: 1020 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Garazhe, Lavazh, Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT