Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Ambjent Komercial Prane Spitalit Amerikan 3 (ID BD21129) Tirane

 • €600
Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Ambjent Komercial Prane Spitalit Amerikan 3 (ID BD21129) Tirane

Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BD21129
 • Dyqane, Garazhe, Lavazh, Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 450
 • m2

Description

Prane spitalit Amerikan 3 jepet me qera ambjent komercial me siperfaqe 450 m2, kati (-1) me siperfaqe 450 m2, pallat i ri, sistem terrakot, sistem kapote, termo dhe hidro izolim, eshte i pershtatshem per parking, palester, lavazh, servis makinash, pjese kembimi makinash dhe cdo gje tjeter. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Cmimi 600 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Kashar, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Selitë, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 11, 2022 at 9:49 am
 • Property ID: BD21129
 • Price: €600
 • Property Size: 450 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane, Garazhe, Lavazh, Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda