Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambjent Komercial Tek Bulevardi Zogu I Pare (ID BD21131) Tirane

 • €2,100
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambjent Komercial Tek Bulevardi Zogu I Pare (ID BD21131) Tirane

Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,100

Overview

Property ID: BD21131
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 278
 • m2

Description

Tek Bulevardi Zogu i Pare jepet me qera ambjent komercial me siperfaqe 278 m2, kati (-1), pallat relativisht i ri, OPEN SPACE, tualet, i rikonstruktuar, ka funksionuar per shume vite si market. Organizohet nga nje ambjent i hapur OPEN SPACE dhe tualeti. I pershtatshem per super market, palester, salle kercimi dhe cdo biznes tjeter. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 2100 Euro|Muaj (nuk perfshihet 15%)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 28, 2021 at 3:58 pm
 • Property ID: BD21131
 • Price: €2,100
 • Property Size: 278 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda