Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambjent Komercial Tek Qyteti Studenti (ID BD2063) Tirane

 • €830
Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambjent Komercial Tek Qyteti Studenti (ID BD2063) Tirane

Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €830

Overview

Property ID: BD2063
 • Dyqane, Magazina, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 195
 • m2

Description

Tek Qyteti Studenti jepet me qera ambjent komercial me siperfaqe 195 m2, kati 0, fasade xhami, godine ekzistuese, buze rruges, totalisht e restauruar, tavan i varur, sistem aspirimi dhe kondicionimi, tualet, ndricim me spote elektrike, 25 m2 eshte hapsire duplex e cila mund te pershtatet ne nje zyre ose llozhe private. Organizohet nga pjesa e show room-it OPEN SPACE dhe tualeti, ekziston mundesi per te bere ndarje sipas deshires nese klienti eshte per nje periudhe afatgjate. Ndodhet ne nje pozicion strategjik ne qytetin studenti, ne nje nga zonat me te frekuentuara, e pershtatshme per cdo lloj biznesi si supermarket, fast food, qender kursesh, palester dhe cdo gje tjeter.

Cmimi 830 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farke, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:40 pm
 • Property ID: BD2063
 • Price: €830
 • Property Size: 195 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Magazina, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda