Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambjent Komercial Tek Qyteti Studenti (ID BD21124) Tirane

 • €2,000
Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambjent Komercial Tek Qyteti Studenti (ID BD21124) Tirane

Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BD21124
 • Apartamente, Hotele, Vila, Zyra
 • Property Type
 • 10
 • Bedrooms
 • 10
 • Bathrooms
 • 340
 • m2

Description

Tek Qyteti Studenti jepet me qera ambjent komercial me siperfaqe 340 m2, kati i 3-te dhe i fundit, ndertim i ri, duke u rikonstruktuar, amjenti do te ndahet ne 10 dhoma ku secila dhome do te kete tualet, hyrje me vete. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar nga te rinjte kjo per shkak edhe te konvikteve, fakulteteve dhe shkollave qe ka prane, i pershtatshem per banim, zyra, call center etj. Behet gati per 3-muaj.

Cmimi 2000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 15, 2021 at 12:47 pm
 • Property ID: BD21124
 • Price: €2,000
 • Property Size: 340 m2
 • Bedrooms: 10
 • Rooms: 10
 • Bathrooms: 10
 • Property Type: Apartamente, Hotele, Vila, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda