Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambjent Komercial(Garazhd) Tek Komuna E Parisit (ID BM52) Tirane

 • €1,950
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambjent Komercial(Garazhd) Tek Komuna E Parisit (ID BM52) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,950

Overview

Property ID: BM52
 • Magazina
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 650
 • m2

Description

Tek Komuna e Parisit jepet me qera ambjent komercial(garazhd) me siperfaqe 650 m2 i ndare ne dy ambjente 400 m2 dhe 250 m2, pallat i ri, kati (-1), OPEN SPACE, me dy hyrje nga te cilat njera me shkalle dhe tjetra me rampe per makinat, me tualet, me pare ka funksionuar si palester. Organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti, shkallet dhe rampa e makinave. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron te gjitha mundesite per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 3 Euro/m2 (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni Tiranes, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 14, 2022 at 9:07 am
 • Property ID: BM52
 • Price: €1,950
 • Property Size: 650 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda