Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambjent Per Biznes Tek Rruga E Elbasanit (ID BZ221) Tirane

 • €2,500
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambjent Per Biznes Tek Rruga E Elbasanit (ID BZ221) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,500

Overview

Property ID: BZ221
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 4
 • Bathrooms
 • 300

Description

Tek rrruga e Elbasanit prane Liceut Artistik jepet me qera ambjent per biznes kati i dyte dhe i trete me siperfaqe totale 300 m2 ku secili kat nga 150 m2, ndertesa eshte e restauruar, me parket, hapsire e hapur, vtrade xhami, 2 tualete secili kat, mundesi e mire investimi per cdo biznes, e pershtatshme per zyra, palestra etj, mundesi parkimi ne godine me nje pagese te vogel ekstra.

Cmimi 2500 Euro| Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Prane gjuheve te huaja, Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:59 pm
 • Property ID: BZ221
 • Price: €2,500
 • Property Size: 300
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda