Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra Ne Bllok(ID BZ262) Tirane

 • €700
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra Ne Bllok(ID BZ262) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BZ262
 • Zyra
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Ne Bllok jepet me qera ambjent per zyre me qera 120 m2, kati 2, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, bosh i pa mobiluar, orjentimi veri-perendim, 2 tualete. Zyra organizohet nga 6 ambjete dhe 2 tualete. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje bizes te suksesshem.

Cmimi 700 Euro|Muaj (pak i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 10, 2022 at 3:24 pm
 • Property ID: BZ262
 • Price: €700
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 6
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda