Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra Tek Rruga Kavajes (ID BZ243) Tirane

 • €1,200
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra Tek Rruga Kavajes (ID BZ243) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BZ243
 • Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145
 • m2

Description

Tek rruga e Kavajes jepet me qera ambjent per zyra me siperfaqe 145 m2, kati i 2-te, pallat i ri, hyrje me vete, 2 tualete, termo-hidro izolim, aktualisht i mobiluar si call center, kondicioner, jepet me qera per cdo lloj biznesi. Organizohet nga dy zyra te vecanta, nje ambjent OPEN SPACE dhe tualetet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ku ofrohen te gjitha kushtet ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 1200 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 29, 2021 at 10:16 am
 • Property ID: BZ243
 • Price: €1,200
 • Property Size: 145 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda