Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra Tek Sheshi Willson (ID BZ230) Tirane

 • €500
Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra Tek Sheshi Willson (ID BZ230) Tirane

Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BZ230
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Tesk sheshi Willson jepet me qera ambjent per zyra me siperfaqe 50 m2, kati i dyte, pallat ekzistues, buze rruges kryesore, me parket, kondicioner, tulaet, ballkon, mundesi reklamimi nga fasaa dhe ballkoni. Ambjenti organizohet nga nje dhome me siperfaqe 4 me 4, nga nje dhome tjeter me siperfaqe 5 me 4, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem dhe ne nje zone teper te frekuentuar nga njerzit. E pershtatshme per zyra, klinika dentare, laboratore etj.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Garda, Ish-Ekspozita, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on August 25, 2021 at 1:54 pm
 • Property ID: BZ230
 • Price: €500
 • Property Size: 50 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra