Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambjent Zyrash Ne Fresk (ID BZ299) Tirane

 • €5,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Ambjent Zyrash Ne Fresk (ID BZ299) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €5,000

Overview

Property ID: BZ299
 • Zyra
 • Property Type
 • 15
 • Bedrooms
 • 14
 • Bathrooms
 • 750
 • m2

Description

Ne Fresk prane Teleferikut jepet me qera ambjent zyrash me siperfaqe totale 750 m2(100 m2 koridore), kati 6 banim(i gjithe kati i fundit), pallat i ri, i resturuar, me ashensor personal, 15 dhoma, , dritare dopio xham, te gjitha dhomat me kondicioner dhe tualet, grila, bosh. Organizohet nga 15 dhoma, 14 tualete dhe koridori lidhes i madh(mund te shtohen dhe dhoma te tjera). Mundesi parkimi me pagese ekstra 10 poste.

Cmimi i zyres 5000 Euro|Muaj

Garazhdet 500 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Allias, Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on March 14, 2023 at 11:52 am
 • Property ID: BZ299
 • Price: €5,000
 • Property Size: 750 m2
 • Bedrooms: 15
 • Rooms: 15
 • Bathrooms: 14
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra