Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Restorant ( zyra ) Myslym Shyri (ID BZ294) Tirane

 • €2,500
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Restorant ( zyra ) Myslym Shyri (ID BZ294) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €2,500

Overview

Property ID: BZ294
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri prane shkolles Pjeter Budi jepet me qera restorant ( i pershtatshem per zyra , qender kursesh , klinike , call center , organizata te ndryshme OJQ )  me siperfaqe 200 m2, kati 2,  pallat ekzistues, 2 tualete me ashensor (nga rruga kryesore ne objekt)  i restauruar,fasade xhami, tavane te varura, kamerash, aspirimi dhe kondicionimi,  mundesi parkimi ne zone

AMBIENTI JEPET BOSH

Cmimi 2500 Euro|Muaj pa taksa (1 qera + 3 garanci)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish-Ekspozita, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Rruga Bogdanve, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 1, 2022 at 12:49 pm
 • Property ID: BZ294
 • Price: €2,500
 • Property Size: 200 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda