Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne Ali Dem (ID B210164)

 • €420
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne Ali Dem (ID B210164)

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €420

Overview

Property ID: B210164
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • M2

Description

Ne Ali Dem, tek Fusha e ALi Demit, jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 60 m2 +14 m2 verande, kati i 4, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar me mobilim totalisht te ri.  Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale,  koridori lidhes, 1 ballkon dhe 1 tualet.

Cmimi 420 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 27, 2022 at 4:05 pm
 • Property ID: B210164
 • Price: €420
 • Property Size: 75 M2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra