Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Bllok (ID B21141) Tirane

 • €500
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Bllok (ID B21141) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B21141
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Ne Bllok jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2, kati i 2-te, pallat ekzistues, i mobiluar ne menyre bashkekohore, mundesi parkimi ne lagje si rezident. Apartamenti organizohet nga dhoma matrimoniale, salloni i ndenjes dhe tualeti. Ndodhet ne zonen me te frekuentuar dhe te lakmuar te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane si shkolla, kopshte, markete, linjat e transportit urban etj.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Garda, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Petronini, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 11, 2021 at 12:18 pm
 • Property ID: B21141
 • Price: €500
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda