Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Bllok (ID B21171) Tirane

 • €400
Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Bllok (ID B21171) Tirane

Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B21171
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Description

Ne Bllok, Rruga Abdyl Frasheri, prane Someg, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati 4, pallat egzistues, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni,  kuzhine me vete, 1 dhome gjumi, ballkoni, koridori dhe tualeti.

Cmimi 400 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Sheshi Willson, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 7, 2022 at 3:20 pm
 • Property ID: B21171
 • Price: €400
 • Property Size: 60
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT