Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Don Bosko (ID B21060) Tirane

 • €290
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Don Bosko (ID B21060) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €290

Overview

Property ID: B21060
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Ne Don Bosko, prane pallatit Alma,  jepet me qera apartament 1+1, 60 m2,kati i 5, pallat i ri, me ashensor  . Apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi, salloni i ndenjes.dhe tualeti, jepet i mobiluar.

Jepet me qera 290 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 29, 2021 at 8:16 am
 • Property ID: B21060
 • Price: €290
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT