Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 ne Qender (ID B21166) Tirane

 • €400
Kafe Flora, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 ne Qender (ID B21166) Tirane

Kafe Flora, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B21166
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 45
 • m2

Description

Ne Qender, prane Kafe Flora, jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 45 m2, kati 5 (i fundit), ne pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit, koridori lidhes dhe tualeti. Aparamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti jepet me kontrate noteriale.

Jepet me qera 400 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Stacioni i Trenit, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 27, 2022 at 10:25 am
 • Property ID: B21166
 • Price: €400
 • Property Size: 45 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT