Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Rrugen E Kosovareve (ID B21160) Tirane

 • €380
Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Rrugen E Kosovareve (ID B21160) Tirane

Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €380

Overview

Property ID: B21160
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Tek rruga e Kosovareve jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2, kati 5(i fundit), pallat ekzistues, i rikonstruktuar, ballkon, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 380 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i ThatĂ«, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on April 1, 2022 at 3:05 pm
 • Property ID: B21160
 • Price: €380
 • Property Size: 74 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra