Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne Sauk (ID B210176)

 • €350
Rruga Irfan Tërshana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1044, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne Sauk (ID B210176)

Rruga Irfan Tërshana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1044, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B210176
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2

Description

Ne Sauk, prane Shkolles Sander Prosi, ne Rrugen Irfan Tershana, jepet me qera apartament 1+1, me si[perfaqe 85 m2, pallat i ri pa ashensor, kati i 2, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni.

Jepet me Qera 350 euro/muaj

 • City Tiranë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 21, 2022 at 2:57 pm
 • Property ID: B210176
 • Price: €350
 • Property Size: 85 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT