Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 tek Amerikan 3 (ID B2337) Tirane

 • €340
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 tek Amerikan 3 (ID B2337) Tirane

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €340

Overview

Property ID: B2337
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • m2

Description

Ne Yzberisht, Prane Rruges 3-Deshmoret, tek Spitalit Amerikan 3,  jepet me qera apartament 3+1+2 tualete+2 ballkone, me siperfaqe 150 m2, kati i 2, pallat i ri, me ashensor, bosh, vetem me k.bufe. Apartamenti organizohet nga sallon dhe kuzhine bashke, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, koridori lidhes dhe 2 tualete.

Cmimi 340 Euro (i padiskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 7, 2022 at 2:09 pm
 • Property ID: B2337
 • Price: €340
 • Property Size: 150 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra