Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Pas Sky Tower (ID B210133) Tirane

 • €700
Ambasada e Republikës Kosovës, 6, Rruga Ukraina e Lirë, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Pas Sky Tower (ID B210133) Tirane

Ambasada e Republikës Kosovës, 6, Rruga Ukraina e Lirë, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: B210133
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2
 • 2021
 • Year Built

Description

Ne Bllok, mbas Sky Tower, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2, kati 7  ,pallat i ri , me ashensor dhe mobilim modern. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes dhe kuzhina, dhoma e gjumit,korridor lidhes dhe 1 tualet.

Cmimi 700 Euro\Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Garda, Komuna e Parisit, Shallvaret
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 9, 2022 at 3:57 pm
 • Property ID: B210133
 • Price: €700
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2021
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj