Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Galerise (ID B21066) Tirane

 • €450
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Galerise (ID B21066) Tirane

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B21066
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 83
 • m2

Description

Tek rruga e Barrikadave prane ish Kinema 17-Nentori jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 83 m2, kati 5, pallat i ri, me ashensor, bosh i pa mobiluar, ballkon, sistem kapot, termo hidro izolim. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni dhe koridori lidhes, ndodhet vetem 3 minuta ne kembe larg nga qendra dhe ka prane cdo fasilitet te nevojshem si super markete, klinika mjeksore dhe dentare, laboratore, lokale, spitale etj. I pershtatshem per banim, zyra, klinika, labortare, qendra masazhi&relaksi etj.

Cmimi 450 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Harry Fultz, Kompleksi Panorama, Kompleksi Usluga, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Restorant Durresi, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Selvia, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 9, 2021 at 1:33 pm
 • Property ID: B21066
 • Price: €450
 • Property Size: 83 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda