Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri (ID B21121) Tirane

 • €500
Pazari i Ri, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri (ID B21121) Tirane

Pazari i Ri, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B21121
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50

Description

Prane Pazarit Te Ri jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 50 m2, pallat ekzistues, kati i pare teknik, i rikonstruktuar, parket,apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti, koridori lidhes. Prane te gjitha fasiliteteve te nevojshme.

Jepet me qera 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 7, 2022 at 8:52 am
 • Property ID: B21121
 • Price: €500
 • Property Size: 50
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda