Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 tek Rruga e Dibres (ID B210467) Tirane

 • €420
Ministria e Mbrojtjes, Rruga Kujtim Laro, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 tek Rruga e Dibres (ID B210467) Tirane

Ministria e Mbrojtjes, Rruga Kujtim Laro, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
 • €420

Overview

Property ID: B210467
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Ne rrugen e Dibres, tek Ministria e Mbrojtjes jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 55 m2, kati 4, pallat i ri, me ashensor, parket, e mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, ballkon, mobilim i ri, i pa banuar me para. G.T

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje     kerkohet muaji i pare muaji i fundit dhe nje muaj garanci

Cmimi 420 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brryli, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 30, 2023 at 1:23 pm
 • Property ID: B210467
 • Price: €420
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 2
 • Agjent 2

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 2
 • Agjent 2